Aktualności

Nowe alejki, ławki, kosze i stojaki na rowery oraz nowe oświetlenie nad rzeką Brok w Wysokiem Mazowieckiem - zakończyła się kolejna inwestycja Urzędu Miasta.
W najbliższy czwartek (03.12) KGW „Kozarzanki” organizuje Kiermasz Mikołajkowy w Ciechanowcu.
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach zauważył opla jadącego całą szerokością jezdni. Policjant natychmiast zatrzymał pojazd do kontroli drogowej. Jak się okazało kierowca samochodu był nietrzeźwy. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku uprzejmie informuje, że do 24 grudnia 2020 r. wydłużony został okres na który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.
Świąteczne filmy będą tematem najbliższego spotkania Dyskusyjnego Klubu Popkulturalnego.
Od 30 listopada do 24 grudnia to nowy okres obowiązywania dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Mogą z niego skorzystać rodzice dzieci do lat 8, gdy zamknięto żłobek, klub dziecięcy, przedszkole, czy szkołę, do której uczęszcza dziecko. Ze świadczenia mogą korzystać także medycy. Nie zmieniły się zasady przysługiwania dodatkowego zasiłku opiekuńczego.
Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze oficjalne (30.11, godzina 10:00) dane dotyczące zarażeń koronawirusem. W kraju odnotowano dziś 5 733 nowe przypadki zakażenia.
niedziela, 29 listopad 2020 14:37

Ciechanowiec. Gawędy podlaskie: ligawka [wideo]

Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej serdecznie zaprasza do obejrzenia zapisu spotkania z Teodorem Niemyjskim oraz Andrzejem Klejzerowiczem.
Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej serdecznie zaprasza do obejrzenia zapisu spotkania z drem Tomaszem Śmigielskim oraz Ignacym Śmigielskim - „Historie podlaskie: wysokomazowieccy ojcowie niepodległości”. Prelegenci opowiadają o sylwetkach postaci związanych z Wysokiem Mazowieckiem i okolicami, które odegrały istotną rolę w walkach o wolność Rzeczypospolitej.
niedziela, 29 listopad 2020 10:01

MOK Wysokie Mazowieckie jest na TikToku

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza wszystkich użytkowników TikToka do zaobserwowania swojego konta.
Uwaga na oblodzenia dróg i chodników. Ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego wydali synoptycy IMGW-PIB.
Wysokomazowieccy policjanci ruchu drogowego w dniu dzisiejszym (27.11) prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.